Виховні заходи

Проекту «Молодіжна студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz»

Дано старт проекту «Молодіжна студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz» в Хмельницькому професійному ліцеї електроніки.

Співпраця з навчальним закладом розпочалася з презентації  молодіжної студії  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz”, яка створена при Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

Начальник відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Галина Баштанова підкреслила: «Молодіжна студія  кар’єрного розвитку – це нова форма роботи з молоддю, яка запроваджується службою зайнятості. Заняття в студії допоможуть випускникам стати більш конкурентоспроможними, мобільними та привабливими для роботодавців, краще підготуватися до виходу на ринок праці, сформувати адекватне ставлення до перспектив власної зайнятості».

 Презентацію продовжила провідний фахівець з профорієнтації Аліна Гербова, яка провела тренінгове заняття з учнями ліцею з відпрацювання навиків роботи в команді. Краще зрозуміти теорію  допомагали рухливі вправи, націлені на командну роботу, та перегляд цікавих відеороликів, які продемонстрували учням  переваги роботи в команді, якщо в ній панує взаєморозуміння та прагнення досягти спільної мети.