Виховні заходи

Виставка "Свято осені"

11 жовтня 2018 року у ліцеї відбулося традиційне свято Осені. Цікавою була виставка виробів з природнього матеріалу,  композиції з осінніх квітів, фруктово-овочеві композиції.

 Учні проявили велику фантазію та таланти. Свято видалося особливим та неповторним. Це була справжня феєрія яскравих кольорів та фруктового розмаїття.

 Переможцями стали учні груп:

І місце – група 24 та група 3

ІІ місце – група 32

ІІІ місце – група 22

 

Детальніше: Виставка "Свято осені"

День української писемності

Традиційний диктант національної єдності у День української писемності та мови 18 рік поспіль пишуть в Україні.

 Учні та працівники ліцею приєдналися до загальнонаціонального мовного флешмобу, об’єдналися навколо слова.

Детальніше: День української писемності

І цей шлях ми пройшли ...

30 жовтня 2018 року відбулася зустріч з колишнім політв’язнем Матвіюком Кузьмою Івановичем – правозахисником, відомим громадським діячем.  

 Він був учасником національного руху відродження 60 років за що був ув’язнений у радянських концтаборах Мордовії (1972-1976р.р.) після звільнення він і його сім’я зазнали переслідування у продовж 10 років.

Кузьма Іванович один із засновників Народного Руху на Хмельниччині.

 

Детальніше: І цей шлях ми пройшли ...

Конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

    30 жовтня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з ліцеєм проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

     Захід проводився з метою стимулювання в учнівської молоді творчого та інтелектуального розвитку, підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки. У конкурсі-змаганні взяли участь 36 вихованців закладів позашкільної освіти із 6 районів, 5 міст та 4 об’єднаних територіальних громад області.

Детальніше: Конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

Проекту «Молодіжна студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz»

Дано старт проекту «Молодіжна студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz» в Хмельницькому професійному ліцеї електроніки.

Співпраця з навчальним закладом розпочалася з презентації  молодіжної студії  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz”, яка створена при Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

Начальник відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Галина Баштанова підкреслила: «Молодіжна студія  кар’єрного розвитку – це нова форма роботи з молоддю, яка запроваджується службою зайнятості. Заняття в студії допоможуть випускникам стати більш конкурентоспроможними, мобільними та привабливими для роботодавців, краще підготуватися до виходу на ринок праці, сформувати адекватне ставлення до перспектив власної зайнятості».

Детальніше: Проекту «Молодіжна студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz»