Виховні заходи

Життя ліцею в 2021-2022

09 червня 2022 року відбувся мотиваційний зліт лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини в дистанційному форматі, організований Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді. Участь у зльоту прийняли лідери ради учнівського самоврядування #ХПЛЕ, учні 24 групи Дуна Владислав та Змійчук Ярослав.

18 травня до Дня вишиванки для здобувачів освіти ліцею була проведена онлайн виховна година за участю працівників бібліотеки-філії № 11 Хмельницької центральної бібліотечної системи міської територіальної громади.

#Хмельницький_професійний_ліцей_електроніки прийняв участь у волонтерському проєкті Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Міжнародної ініціативи «Let’s Do it World». Під час акції учні та працівники ліцею долучилися до прибирання території біля водоймища у мікрорайоні «Гречани».

#Хмельницький_професійний_ліцей_електроніки долучився до Всеукраїнського творчого акт-фестивалю “Україна – ненька, Україна – мати”. За результатами фестивалю із надісланих фото буде змонтовано загальноукраїнський фотоколаж із світлинами нашої країни з усіх її регіонів.

В рамках підготовки до співпраці із професійно-технічним коледжем Сумма, місто Ейндховен, Нідерланди здобувачі освіти та працівники ХПЛЕ у онлайн та офлайн форматі вивчають нідерландську мову із викладачем Павлом Везденецьким.

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській АЕС. Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. За участю працівників бібліотеки-філії № 11 Хмельницької центральної бібліотечної системи міської територіальної громади проведений дистанційний урок-реквієм “Чорний біль над білим світом”.

У рамках акції “Грін спейс” волонтерським загоном “Турбота” #ХПЛЕ організовано прибирання навколишньої території навчального закладу.

З 17 березня 2022 року щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави згадують українців, які віддали своє життя. Всіх, хто воював, усіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей. Усіх-усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

22 лютого 2022 року відбулося навчання працівників та здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки діям при надзвичайних ситуаціях та з питань цивільного захисту населення.

18.02, 21.02.2022 року з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні класними керівниками ХПЛЕ були проведені виховні години та заходи з вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

17 лютого було проведено уроки для здобувачів освіти ХПЛЕ з метою формування навичок медіаграмотності для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації.

Хмельницького професійного ліцею електроніки приєдналися до заходів присвячених Дню Єднання. Проведені патріотичні зустрічі із захисниками України, тематичні флешмоби та виховні години присвячені соборності та захисту незалежності України.

Учні та працівники Хмельницького професійного ліцею електроніки прийняли участь у благодійній акції “Солодке серце” та передали солодкі подарунки захисникам України через волонтерів БФ “Центр Добриня”

Здобувачам освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено екскурсію для ознайомлення з бібліотечним фондом Хмельницької обласної наукової бібліотеки.

Класними керівниками груп Хмельницького професійного ліцею електроніки проведені профілактичні бесіди на тему: “Що треба знати про терористичні акти”

З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами класним керівником групи №14 Гуцалюк Д.В. було проведено виховну годину.

23 грудня 2021 року старшим інспектором СЮПВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області Гвоздецькою Ю.О. було проведено профілактичну бесіду з учнями на тему: “Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та правила поведінки в канікулярний період”.

22 грудня 2021 року у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбулося привітання учнів та педагогів із Новорічними та Різдвяними святами.

У Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Рай розвився, син Божий народився». На виставці були представлені роботи у трьох номінаціях: «Вертеп», «Витинанки», «Еко-ялинки».

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з’явилося 2019 року, покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

24 листопада 2021 року в навчальному закладі до відзначення Дня гідності та свободи було організовано та проведено цикл виховних заходів спрямованих на ознайомлення здобувачів освіти ліцею з подіями 2013-2014 років.

18 жовтня 2021 року Екскурсія здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки груп № 21 та № 34. у військову частину Національної гвардії України.

13  Жовтня 2021 року традиційно відбулися спортивні змагання «Козацькі забави гартують дух та тіло» Хмельницький Професійний Ліцей Електроніки не лише зразковий освітній заклад, а й яскравий приклад формування патріотичної свідомості учнів.

Здобувачі освіти Ліцею Електроніки відвідали базове підприємство АТ “Укрпошта” з метою ознайомлення з технологічними процесами в роботі підприємства.

Дана співпраця допоможе впровадити СТЕМ технології сфери телекомунікаційних послуг у навчальний процес та популяризації СТЕМ освіти серед дівчат.

Здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки прийняли участь у акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” організовану ГО Всеукраїнським молодіжним рухом “let’s do it Ukraine”. А ти, долучився до акції? Побачив? Прибери!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки долучились до встановлення нового рекорду України «Покоління незалежної України».

Хмельницький – найкраще сучасне європейське місто на теренах УКРАЇНИ #Хмельницькому590 Ознайомлення здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки з історичною спадщиною міста

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x