Виховні заходи

Життя ліцею в 2022-2023

У зв’язку із закінченням повного курсу навчання, відповідно до типових навчальних планів та програм, на підставі рішення державної кваліфікаційної комісії ліцею відбулося відрахування здобувачів освіти груп 31 “Слюсар Електрик з ремонту електроустаткування. Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації” та 34 “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”.

Дорогі наші випускники, хочеться побажати вам легкої трудової стежини, а свої здібності та професійні навички використовувати лише на відбудову нашої країни в мирний час. Всіх благ та перемоги!

8 червня 2023 року здобувачі освіти 12 групи ліцею прийняли участь у тренінгу “Секрети успішного працевлаштування!”. Даний тренінг Центральна публічна бібліотека організовувала для молоді в межах проєкту “ВільноХаб: працевлаштування”, який реалізується у бібліотеці за програмою “Мріємо та діємо” за фінансової підтримки USAID Україна та виконується Радою наукових досліджень та обмінів IREX в Україні.

Щиро вітаємо здобувачів освіти 24 групи Безкоровайного Віталія і Процюка Максима та майстрів в/н Грицаєва О.М., Саляха А.В., переможців у відкритому Кубку конструкторів з картингу “Поділля 2023”. Заїзд проходив у класах “Хобі ДВЗ 270” та “Хобі Е-класу”. Навчальний заклад нагороджений дипломом першого ступеню в категорії “Хобі Е-класу”

Дитинству бути! Не зважаючи на буденні турботи, тривоги та нічні недосипання емоційне розвантаження здобувачів освіти займає одне з основних місць. Саме з метою зняття напруги, стресу та відволікання від війни дітям потрібно перезавантаження. Тому для наших дітей організовано день релаксу, до якого увійшли такі заходи: малюнок на асфальті, руханка, змагання по бадмінтону. А на завершення всі здобувачі освіти були нагороджені солодкими призами.

Здобувачі освіти 12, 14, 21, 22, 1, 3 груп та працівники ліцею долучились до благодійної акції “Дякуємо за канікули”, організованої волонтерською групою Армія SOS Хмельницький, Обласного благодійного фонду “Центр Добриня”. Акція проходила з метою підтримки наших військовослужбовців, воїнів добровольців, волонтерів-медиків, які виконують завдання в зоні бойових дій, а також поранених в госпіталях. 💙💛

25 травня в рамках Тижня здорового способу життя та пропаганди відповідального ставлення до свого здоров’я серед молоді ліцею розповсюджено інформаційні буклети “Для закоханих! Плануй своє життя!”. Захід проходив з метою планування свого майбутнього та репродуктивного здоров’я.

24 травня 2023 року соціально-психологічною службою #ХПЛЕ в рамках Тижня здорового способу життя для здобувачів освіти 2 курсу проведено круглий стіл на тему “Скажи палінню – НІ!”. Під час заходу переглянули презентацію, відео та обговорили актуальні методи кинути палити.

23 травня в Україні відзначають День Героїв. З метою вшанування подвигу героїв працівниками соціально-психологічної служби та бібліотеки ліцею спільно із здобувачами освіти 22, 24 груп організовано покладання квітів до меморіальних кубів хмельничанами-захисникам України. Для здобувачів освіти класними керівниками проведені виховні години. Для здобувачів освіти 2 курсу організовано перегляд просвітницького фільму “Сильна” про Катерину Луцик – волонтерку, військову медикиню з Хмельниччини.

22 травня здобувачі освіти 22, 24 груп долучися до Всесвітнього дня прибирання та допомогли у благоустрої території Хмельницької територіальної громади.

З 22 по 31 травня 2023 року у нашому навчальному закладі розпочався тиждень щодо профілактики шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя для здобувачів освіти. У перший день молоддю закладу створено фотоколаж із закликом до здорового способу життя.

19 травня працівники та здобувачі освіти #ХПЛЕ відвідали благодійну ярмарку на підтримку Збройних Сил України та виставку науково-технічної творчості та прийняли участь у Гала -концерті учасників освітнього процесу закладів ПТО. Захід проходив у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Старицького.

18 травня 2023 року для здобувачів освіти І курсу проведено правовий квест “Права та інституції ЄС” до Дня Європи. Захід відбувався за участю Міщенко І.Г. – завідувачки ВП та СКР Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва та Чорної О. – в.о директора Регіонального центру з НБВПД у Хмельницькій області, заступника директора.

Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

З 18 травня 1944 року приблизно 200 тис. кримських татар депортували з рідного півострова, а за кілька днів увесь народ був позбавлений батьківщини.

Протягом 12 років кримські татари мали статус «спецпереселенців». За офіційними даними, майже половина кримських татар загинула від голоду та хвороб у дорозі чи на засланні.

З 2015 року українська держава визнає депортацію 1944 року геноцидом кримських татар.

Зважаючи на необхідність реалізації положень Закону України «Про корінні народи України» та вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у навчальному закладі відбулися виховні години за участю викладача суспільних дисциплін Семенова В.В.

З 15 по 19 травня 2023 року з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед здобувачів освіти та поінформованості про необхідність дотримання правил дорожнього руху у навчальному закладі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня відбувся круглий стіл із старшими інспекторами ВЗГ ДПП в Хмельницькій області.

12 травня здобувачі освіти 12 групи із класним керівником Кондратюк В.Г. прийняли участь у конференції “Чому волонтер”, що проходила у обласному театрі ляльок “Дивень”.

11 травня 2023 року для здобувачів освіти 11, 12, 21 груп ліцею відбувся круглий стіл та книжкова виставка присвячені Дню Європи, а також віртуальна екскурсія “Найкрасивіші та найцікавіші міста Європи”. Захід організований спільно із працівником бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ Гливою А.І.

10 травня з метою якісної профорієнтації в начальному закладі відбулася зустріч із працівником Хмельницького обласного центру зайнятості Карвасарною Г.А. Тема заходу: “Техніка пошуку роботи. Підготовка та складання резюме”.

4 травня — Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням). Саме цій даті була присвячена зустріч із інспектором СЮП ВП ХГУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Лопатовською С.І. тема бесіди “Булінг та кібербулінг і відповідальність за його вчинення”

2 травня 2023 року здобувачі освіти 24 групи відвідали літературні читання “Живильна сила її бурштинового слова” до 85-ти річчя з Дня народження Олександри Семенівни Ванжули – членкині Національної спілки письменників України.

З метою виявлення творчих здібностей в здобувачів освіти, залучення їх до до творчої праці, виявлення кращого досвіду науково-практичної й експериментальної діяльності учнівської молоді та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти на базі #ХПЛЕ відбулося відкриття виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «ТЕХНО-АРТ-галерея»м

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській АЕС. Ось вже 37 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. За участю працівників бібліотеки-філії № 11 Хмельницької центральної бібліотечної системи міської територіальної громади проведений екологічний екскурс”Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі”

25 квітня 2023 року здобувачі освіти 3 курсу #ХПЛЕ приєдналися до Еко-акції з благоустрою територій навчального закладу «Грін Спейс» в рамках Всеукраїнської акції з «Не забудь».

20 квітень 2023 року для здобувачів освіти #ХПЛЕ відбулася творча зустріч із українським письменником Ю. Даценком та працівниками бібліотек-філій № 10, 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ. Під час зустрічі презентовано книги серії “Сторінками провінційного хірурга”.

ІПСО – інформаційно-психологічна операція. Це дещо видозмінений переклад поняття Psychological Operations, PSYOPS. Значення, якщо максимально спростити, полягає в тому, щоб спочатку вплинути на настрої груп у суспільстві. На наступному етапі поширення таких настроїв прямо позначиться на діях представників цього ж суспільства. ІПСО застосовують і в мирний, і у воєнний час.

До елементів ІПСО відносяться дезінформація, пропаганда, перебільшення певної інформації або применшення іншої, диверсії в тилу, кібератаки.

Саме для профілактики таких явищ в молодіжному середовищі відбувся круглий стіл із працівниками Центру готовності цивільних Хмельницький від БФ Сергія Притули “Інформаційна війна. Інформаційно-психологічні спецоперації”. Метою заходу було навчання молоді фільтрувати інформацію отриману із соціальних мереж та вміння правильно її використовувати.

18 квітня здобувачі освіти ХПЛЕ долучилися до Благодійної акції “Пасхальний гостинець!”. Акція проходила за ініціативи БФ “Центр Добриня” з метою підтримки захисників в російсько-українській війні на сході України.

14 квітня 2023 здобувачі освіти ХПЛЕ прийняли участь в урочистому відкритті Арт-проєкту «Святковий Великдень» захід проходив у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва. Запрошені гості та члени журі Ільїнський Валентин Михайлович та Бойко Стелла Станіславівна, викладачі кафедри культурології та зарубіжної літератури.

12 квітня 2023 року здобувачі освіти спільно із класними керівники та працівниками навчального закладу відвідали благодійний Великодній ярмарок. Організатор – благодійний фонд «Волонтери Поділля». Ярмарок проходив на майданчику біля ТЦ «Дитячий світ», усі бажаючі могли придбати: унікальні вироби ручної роботи на тематику Великодня і не тільки, солодощі, випічку, книги, прикраси, тощо.

За виручені кошти організатори закуплять засоби тактичної медицини для Збройних Сил України.

31 березня відбулася зустріч із інспектором СЮП ВП ХГУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Лопатовською С.І. тема бесіди “Відповідальність неповнолітніх та повнолітніх за адміністративні та кримінальні правопорушення”

У вересні 2022 року здобувачі освіти розробили наводну метеостанцію «Метеобуй», адже найбільший скарб – це водні ресурси. Саме з допомогою буя збиратимуть дані стану водосховища Південного Бугу. З ними у режимі онлайн можна буде ознайомитися на сайті, що теж розробляє молодь. Міні-грант на проєкт отримали завдяки участі у програмі “Доброго вечора, ми з України”.

30 березня 2023 року для здобувачів освіти #ХПЛЕ відбулася зустріч із юристкою Хмельницького місцевого центру з безоплатної вторинної правової допомоги Главацькою Т.І. та завідуючою бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ Гливою А.І. Тема заходу: “Булінг та кібербулінг серед підлітків”

29 березня 2023 року для здобувачів освіти 1 курсу #ХПЛЕ відбулося інформаційно-профілактичне заняття “Шкода та наслідки вживання психоактивних речовин” за участю представників «Хмельницький Центр Здорової Молоді». Захід цікавий, інформативний та актуальний.

27 березня здобувачі освіти, що проживають в гуртожитку спільно із вихователями пограли у сучасну та патріотичну гру – доміно ” Ми українці: честь і слава незламним” у затишному дружньому колі. 🙂Коли разом було цікавіше, ніж в телефонах🙂

22 березня 2023 року для здобувачів освіти ІІІ курсу проведено заняття з елементами тренінгу “Я – волонтер”. Захід відбувався за участю Міщенко І.Г. – завідувачки ВП та СКР Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва та Василюк О. – тренерки з ПД Товариства Червоного Хреста України.

З 20 березня 2023 року у навчальному закладі розпочався Тиждень поінформованості про дітей (осіб) з особливими потребами. Працівниками соціально-психологічної служби ліцею для здобувачів освіти 1, 3 курсу проведений круглий стіл із переглядом відео та обговоренням проблематики даної теми.

Зараз половина українців думає, що вони вміють відрізнити правду від брехні в інформаційному просторі. Проте лише 3–11 % наших співгромадян можуть це зробити. Саме з розуміння та визнання проблеми починається формування інформаційної гігієни. Адже без бажання нічого не навчиш.Невміння фільтрувати інформацію створює чудову основу, щоб змінити мислення й поведінку українців у необхідному ворогу напрямку. Саме для профілактики таких явищ в молодіжному середовищі відбувся круглий стіл із працівниками Центру готовності цивільних Хмельницький від БФ Сергія Притули “Інформаційна війна. Інформаційно-психологічні спецоперації”. Метою заходу було навчання молоді фільтрувати інформацію отриману із соціальних мереж та вміння правильно її використовувати.

Обласний заочний конкурс молодіжних газет «Нова преса» серед здобувачів освіти ПТНЗ проходить уже не вперше, цьогоріч на конкурс здобувач освіти 21 групи Яковлев Артем підготував стінну газета за допомогою графічного редактора. Ідея патріотичної стіннівки була без обговорення, результат вразив і педагогів і учнів. Талановита молодь – це наше майбутнє!💙💛

15 березня в Хмельницькій обласній універсальній бібліотеці відбулося відкриття обласного туру пам’яті «Син Прибузької землі», приуроченого до 10-річчя з дня смерті Григорія Яковича Храпача – відомого українського письменника, члена Національної спілки письменників України, лауреата обласних премій імені Тараса Шевченка та Микити Годованця, міської премії імені Богдана Хмельницького, уродженця села Гелетинці Хмельницького району.Організатори заходу: Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, Хмельницький обласний літературний музей, Хмельницька обласна організація Національної спілки письменників України, Гвардійська сільська територіальна громада.Здобувачі освіти 34 групи спільно із керівником гуртка ХДЦЕВУМ Хайдарі О.В. відвідали захід.

І знову тривога та сьогодні здобувачам освіти в укритті не сумно. В гостях у навчального закладу із презентацією патріотичної настільної гри “ЗСУ” її розробник Володимир Семенів. ЗСУ. Armed forces of Ukraine – карткова колодобудівельна гра, в якій потрібно боротися за значні точки на місцевості та міста України з наступаючими військами російських окупантів. Головне завдання гри – здобути під свій контроль українські місця на певну кількість переможних очок.Здобувачі освіти мали можливість почути та побачити з перших уст про найцікавіші та найактуальніші настільні ігри сьогодення. Познайомились із видами, стилями гри та цікавинками сучасної ігротеки. Дякуємо за актуальну та молодіжну гру розробникам!💙💛

Відповідно до програми поводження з побутовими відходами у м. Хмельницькому та з метою виховання майбутнього покоління з чіткою позицією щодо необхідності сортування твердих побутових відходів та формування культури роздільного збору задля вирішення проблеми накопичення сміття шляхом часткового його використання у якості вторинної сировини та як наслідок покращення екологічного стану регіону. Здобувачі освіти 1 курсу #ХПЛЕ відвідали Хмельницький навчальний центр поводження з відходами “ГУФІ-центр”«Думай про життя – сортуй сміття!»Як сортувати сміття – 6 простих кроків:Крок 1. Придбайте окремі контейнери для кожного виду сировини (дивись правила сортування сміття вище).Крок 2. Попередньо підготуйте сировину: промийте її від залишків їжі та висушість (знімайте кришки із фольги з йогуртів чи сметани, а також металеві кришки).Крок 3. Зменшіть об’єм пакувального матеріалу (випустіть повітря з пляшок й скрутіть їх, розкладіть коробки та упаковки, спресуйте залізні бляшанки);Крок 4. У контейнер «Папір» заборонено викидати: квитки на транспорт, чеки, паперові рушники, серветки, туалетний папір, стаканчики для кави, пергамент).Крок 5. У контейнер «Пластик» не можна викидати: обгортки від цукерок, файли, вушні палички, зубні щітки).Крок 6. Якщо у Вас є дача чи проживаєте в приватному будинку, то маєте чудову можливість компостувати органічні відходи й перетворити їх у добриво. Для аграрієв існують промислові компостні контейнери.

14 березня 2023 року вихователями у гуртожитку навчального закладу організовано збори із здобувачами освіти з метою профілактики тютюнопаління в громадських місцях та на території навчального закладу, гуртожитку. Озвучено головні тези зі змін до статті 13 Закону України щодо захисту населення від шкоди вторинного тютюнового диму.

14 березня під керівництвом вихователів гуртожитку Мовчанюк Т.Ю. та Михальчук Л.В. здобувачі освіти, що проживають в гуртожитку вшанували пам’ять покладанням квітів нашому колишньому працівнику Ковалю Максиму на Алеї Героїв та відвідали виставку фотографій “Сила тилу”.

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги. Для здобувачів освіти 3 курсу ліцею проведено виховний захід за участю викладача захисту України, учасника бойових дій Саляха А.В.

14 березня 2023 року працівниками ліцею організовано та проведено профорієнтаційну презентацію для учнів 9, 11 класів Ружичанського ліцею. Під час заходу відбувся майстер-клас гуртка STEM-центру #ХПЛЕ “Arduino та пристрої автоматизації. Робототехніка”, запрошуємо на навчання за інноваційними технологіями в сучасний навчальний заклад.

12 березня 2023 року До Дня українського добровольця вихователем гуртожитку Тетяна Мовчанюк була проведенена виховна година “Формула перемоги: Добро+ Воля= Доброволець”. Учням розповіли про відомого наймолодшого Героя України Да Вінчі та переглянули короткометражний документальний фільм про українських добровольців.

У навчальному закладі проведено тиждень на тему “Моє життя – найбільша цінність”. В рамках тижня працівниками соціально-психологічної служби проведено ряд профілактичних та інформаційних заходів присвячених даній темі, а саме: круглий стіл із здобувачами освіти 3 курсу із переглядом відеофільму та мотиваційних роликів; для здобувачів та здобувачок освіти 1 курсу проведено виховну бесіду “Життя, найбільша цінність, бережи його!”.

09 березня 2023 року для здобувачів освіти ІІІ курсу проведено виховний захід на тему “Гендер і протидія домашньому насильству”. Запрошено Чорну О.А. – заступника директора РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області та Міщенко І.Г. – завідувачку ВП та СКР Хмельницької обласної бібіліотеки для юнацтва.

ПВК “Редан” – це ІПСО Росії, метою якої є дестабілізація ситуації в Україні. Україною шириться субкультура з Росії ПВК “Редан”, учасники якої вдягаються у чорний одяг та влаштовують масові бійки в громадських місцях. 06 березня 2023 року працівниками ювінальної поліції проведено профілактичні заходи із здобувачами освіти ліцею. При цьому роз’яснено що за участь та розповсюдження інформації про дані групи передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.

Не зважаючи на тривогу 03 березня 2023 року для здобувачів освіти 3 курсу #ХПЛЕ відбулося інформаційно-профілактичне заняття “Вплив психотропних речовин на організм людини” за участю представників Центру здоров’я молоді м. Хмельницького. Щиро дякуємо нашим колегам за допомогу та цікавий захід.

На виконання операційного плану реалізації у 2022 – 2024 роках Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року, затвердженого розпорядженням Кабунету Міністрів України від 09.12.2022 № 1155-р у навчальному закладі проведено круглий стіл та організовано книжкову виставку за участю Гливи А.І. та Потравної І.В., працівників бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ. Метою заходу є підвищення рівня розуміння здобувачами освіти процесу реалізації державної політики та основних реформ у сфері європейської інтеграції.

26 лютого 2023 року у гуртожитку #ХПЛЕ вихователями проведено засідання активу Ради гуртожитку та збори здобувачів освіти, що проживають в гуртожитку. Обговорено організаційні питання в гуртожитку. Вкотре нагадали алгоритм дій під час повітряної тривоги у різних місцях, вдень та вночі.

#Гуртожиток_наш_другий_ДІМ! під таким гаслом відбувся клін-день у гуртожитку ліцею. Під час заходу здобувачі освіти, що проживають в гуртожитку навчилися не лише з користю проводити свій час, але й створити комфортне та чисте середовище для себе та друзів. Цьогоріч кухні та кімнати гуртожитку були оснащені новими та сучасними меблями та мультифункціональною технікою, яка дозволяє фантазувати та креативити у процесі кулінарії.Щовівторка день відкритих дверей у ліцеї! Запрошуємо познайомитись із навчальним закладом ближче усіх бажаючих! Чекаємо саме на тебе!!!💙💛

Здобувачі освіти та працівники ліцею долучились до благодійної акції “З теплом у серці”, організованої Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді. Навчальним закладом зібрано 12 ящиків солодощів та 10 теплих килимків ручної роботи, які передано БФ “Армія SOS Хмельницький” для наших героїв ЗСУ

20 лютого адміністрація ліцею, спільно із вихователями та здобувачами освіти, що проживають в гуртожитку відвідали поетично-вокальну композицію “МИ – НАЦІЯ, МИ – СИЛА, МИ _ НАРОД!”, що відбувалась у театрі ім. М. Старицького та присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захід проходив під патронатом Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

20 лютого 2023 року представники Ради учнівського самоврядування #ХПЛЕ відвідали Хмельницьку обласну бібліотеку для юнацтва та прийняли участь у круглому столі на тему “Майдан – Небесна Сотня: мужність – героїзм – відвага”.

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого 2023 року у навчальному закладі проведені заходи з вшанування подвигу учасників Революції Гідності, а саме: проведено лінійку на якій викладачем суспільних дисциплін Семеновим В.В., здобувачів освіти ознайомлено з історичними матеріалами про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про їх учасників. Красним керівником Гуцалюк Д.В. спільно із здобувачами освіти 24 групи організовано інсталяцію наметового містечка Революції гідності 2014. Слава Україні! Героям Слава!💙💛

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. До річниці пам’яті подій на Майдані, вихователі #ХПЛЕ Мовчанюк Т.Ю та Михальчук Л.В. спільно із здобувачами учнями 24 та 14 групи вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

17 лютого 2023 року для здобувачів освіти та працівників ліцею відбулася профілактична бесіда “Як вберегтися від шахраїв” за участю старшого інспектора СЮП ВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області Осуховської Н.В., курсанта 3 курсу Львівського державного університету внутрішніх справ капрала поліції Довгої К., старшого інспектора СЮП ВП Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області старшого лейтенанта поліції Яцюка П.

16 лютого 2023 року для здобувачів освіти 2 курсу #ХПЛЕ відбулося інформаційно-профілактичне заняття “Вплив психотропних речовин на організм людини” за участю представників Центру здоров’я молоді м. Хмельницького.

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День Єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Здобувачі освіти та працівники #ХПЛЕ долучилися до Дня Єднання: о 8:00 викладачем суспільних дисциплін Семеновим В.В. під час загальноліцейної лінійки проведена інформаційна хвилинка, на будівлі навчального закладу та гуртожитку піднятий держаний прапор України, о 10:00 год. усі здобувачі освіти та працівники ліцею разом у єдності заспівали гімн.

15 лютого 2023 року для здобувачів освіти 2 курсу #ХПЛЕ відбулася профілактична бесіда “Адміністративна та кримінальна відповідальність” за участю інспектора СЮП ВП ХГУП ГУНП в Хмельницькій області старшого лейтенанта поліції Лопатовською С.І. Гасло бесіди “Попереджені, отже озброєні”

14 лютого для здобувачів освіти 2 курсу соціально-психологічною службою ліцею проведено профілактичну бесіду “Захворювання, що передаются статевим шляхом та методи їх запобігання”. Не зважаючи на повітряну тривогу здобувачі освіти дізнались види ЗПСШ, методи контрацепції та подивились відео. Не стресуємо, а розвиваємось, дізнаємось нове та корисне.

09 лютого 2023 року ліцей зустрічав учнів 9 класу Хмельницької середньої ЗОШ № 14. День відкритих дверей у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки щовівторка, запрошуємо майбутніх абітурієнтів!

08 лютого 2023 року #ХПЛЕ відвідали учні 9 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №18 І-ІІІ ступенів ім.В.Чорновола. Щиро віримо що кожен учень отримав цікаву та корисну інформацію яка допоможе йому в майбутньому обрати найкращу професію!!! День відкритих дверей у ліцеї щовівторка, запрошуємо майбутніх абітурієнтів!

З метою профілактичної роботи у навчальному закладі відбувся цикл заходів спрямованих на культуру статевого виховання молоді. В рамках заходів були озвучені види ЗПСШ та засоби їх запобігання, а також методи контрацепції.

7 лютого 2023 року для здобувачів освіти 11, 12 груп відбулася інформаційна бесіда “Інтернет: можливості та небезпеки” за участю Гливи А.І та Потравної І.В. – працівників бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ.

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року. 7 лютого 2023 року День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначатиметься під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Щороку до відзначення Дня безпечного Інтернету в Україні приєднується все більше організацій. Не залишився осторонь і #ХПЛЕ, для здобувачів освіти 1 курсу викладачем інформатики ліцею Гуцалюк Д.В. проведено виховний захід.

ХПЛЕ продовжує знайомити учнів шкіл міста Хмельницького із найактуальнішими професіями, за якими здійснює підготовку ліцей. Навчальний заклад відвідали учні двох 9 класів спеціалізованої загальноосвітної школи І – ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха. Запрошуємо на навчання!!!

1 лютого 2023 року відбулася зустріч із лікарем-гінекологом дитячого віку Хмельницької міської дитячої поліклініки Болібрух Л.М., тема заходу “Захворювання, які передаються статевим шляхом”

31 січня відбувня перший випуск 2023 року. Стіни нашого навчального закладу залишають випускники груп №2 “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Мастер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів” (термін навчання 1,5 р.) та № 4 “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Оператор телекомунікаціних послуг”. Бажаємо випускникам гарної та щасливої дороги в житті. Хай у житті завжди щастить,Несе хай радість – кожна мить,Ідей цікавих, мрій казкових,І днів веселих та чудових!

29 січня, 105-та річниця бою під Крутами. Цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, зупинивши на кілька днів наступ більшовиків на Київ.У 1918 році 29 січня кілька сотень молодих студентів, гімназистів, військових у нерівних умовах бою протистояли ворогу. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Вони виступили проти підрозділу Червоної гвардії, що обчислювалася 4000 солдатами. Бій під Крутами тривав п’ять годин: були відбиті декілька атак, бойові втрати більшовиків складали до 300 убитих, а ще поранені, полонені. Аби уникнути оточення, українським військам віддали наказ відійти. Тоді, відступаючи, частина студентської сотні потрапила в оточення. Близько 30 юнаків взяли у полон, катували, а потім стратили.Тоді завдяки бою під Крутами українські війська виконали наказ командування – наступ більшовиків вдалося зупинити.Подвиг під Крутами – приклад для багатьох наступних поколінь.Година пам’яті “Подвиг героїв Крут з нами” для здобувачів освіти 1 курсу відбулася за участю завідуючої бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ Гливи А.І.

30 січня 2023 року у #Хмельницькому_професійному_ліцеї_електроніки відбулася державна кваліфікаційна атестація групи № 4 професії “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Оператор телекомунікаційних послуг”.

З метою проведення профорієнтаційної роботи навчальний заклад відвідали учні двох 9 класів Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з сучасним життям ліцею та професіями, які можна здобути у нашому навчальному закладі.ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В ХПЛЕ!!!

23 січня 2023 року у #Хмельницькому_професійному_ліцеї_електроніки відбулася державна кваліфікаційна атестація групи № 2 професії “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Майстер з діагностики електрообладнання автомобіля”.

Здобувачі освіти 24 групи Бражняк Вадим, Безкоровайний Віталій, Процюк Максим та Антонюк Артем під керівництвом вихователя Тетяна Мовчанюк прийняли участь у творчому благодійному проєкті, ініційованому комп’ютерною академією ІТ STEP у партнерстві з “Монускриптом” для підтримки військовослужбовців ЗСУ. Та придбали патріотичний календар на 2023. На реалізовані гроші даного проекту будуть придбані супутникові термінали Starlink та портативні станції для двох Хмельницьких підрозділів ЗСУ

15 грудня відбулася Благодійна акція “Миколай про тебе пам’ятає!” У рамках акції у навчальному закладі привітали із новорічними святами 11 здобувачів освіти із малозабезпечених сімей, дітей-переселенців та дітей позбавлених батьківського піклування.

З 8 грудня 2022 року у кінотеатрі Woodmal розпочався благодійний показ фільму «Сильна», організований ГО «Захист – об’єднання волонтерів».Героїня – 25-річна Катерина Луцик з Хмельниччини, військовий медик, яка врятувала понад 200 українських військових. Пів року Катерина воювала в одній із найнебезпечніших гарячих точок фронту – авдіївській промзоні. У зоні бойових дій вона виконувала обов’язки керівниці медичної служби 122 батальйону 81 аеромобільної бригади. Всі кошти, зібрані під час благодійних показів, будуть використані для придбання станції Starlink для 36 окремого стрілецького батальйону м.Хмельницького, який виконує бойові завдання на передовій.10 грудня фільм відвідали здобувачі освіти та працівники #ХПЛЕ. Після перегляду фільма була можливість поспілкуватись із головною героїнею – Катериною Луцик, головою громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів».

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. У Декларації заявлено, що кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, проголошені цією Декларацією, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового або іншого становища.Ще одним міжнародним актом, покликаним гарантувати захист прав людини, є Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.Конвенція не лише спрямована на захист широкого спектра громадянських та політичних прав, а запровадила ефективний механізм забезпечення прав особи, що зокрема передбачає право на індивідуальне звернення за захистом порушених прав.Дану тему було грунтовно висвітлено та обговорено під час круглого столу для здобувачів освіти #ХПЛЕ із працівником секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Хмельницькій області Шейгец Оксаною, фахівчинею та заступником директора Регіонального центру із надання вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Ольгою Чорною, полковником поліції Андрієм Когунем – представником Управління дотримання прав людини Національної поліції України в Хмельницькій області, завідуючою бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ Аллою Гливою.

Здобувачі освіти та працівники #ХПЛЕ долучилися до спільного проекту Хмельницької міської ради та БФ «Волонтери Поділля» зі збору російської літератури, акції «Руzzкую літературу – на макулатуру!». Ліцеєм зібрано 26 кг книг мовою окупантів та передаго у БФ «Волонтери Поділля» де цю макулатуру здають, а кошти передають на ЗСУ

Спільно із бібліотекарем бібліотеки-філії № 11 Потравною І.В. здобувачі освіти #ХПЛЕ здійснили навколосвітню подорож за допомогою гри «Ліза та її друзі подорожують світом», де вчилися правильно «збирати валізу» й уникати ризиків.Гра розроблена співробітницями Програми IOM Ukraine з протидії торгівлі людьми та має на меті інформування в ігровому форматі дітей та підлітків про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, а також вироблення у гравців навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Профілактична гра також стосується питання толерантності, командної роботи та розвитку лідерських навичок в учасників та учасниць команди.

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими керувались люди щодня. Одним з них було побратимство – духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу в скрутну годину.Не залишаються осторонь волонтерського руху в Україні і здобувачі освіти та працівники #ХПЛЕ. В умовах сьогодення допомога та підтримка всіх хто цього потребує є надзвичайно важливою, тому ми продовжуємо плести маскувальну сітку для наших ЗСУ та допомагаємо ПТНЗ Херсонської області товарами першої необхідності, одягом, продуктами. Все буде УКРАЇНА! Тримаємо стрій та віримо у перемогу!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.Соціально-психологічною службою #ХПЛЕ проведений круглий стіл із здобувачіми освіти 1 курсу на тему “Прояви доброту та не байдужість до людей з інвалідністю не лише в цей день а щодня”.

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року прийняли Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми. Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.На жаль, у світі досі існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах та боргова кабала.Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.Дана тема була піднята на виховній годині для груп 14, 24, 34, 3 із інспектором СЮП ВП ХРУП ГУЦП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Лопатовської С.І.

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою. Для здобувачів освіти ліцею відбулася зустріч із лікарем-імунологом КМ “ХМДЛ” ХМР Гринчук А.А., у рамках заходу здобувачі освіти дізнались шляхи зарадення інфекцією та засоби запобігання інфікуванню.

30 листопада 2022 року для здобувачів освіти ліцею відбувся виховний захід “Україна понад УСЕ!”, організатором заходу була вихователь Тетяна Мовчанюк. Під час заходу учні змогли переглянути патріотичні відео, послухати вірші, побачити цікаві маніатюри та дізнатися коротку біографію випускника ліцею який зараз захищає нашу країну від ворога. Захід був насичений яскравими емоціями та духом патріотизму, що підтримує віру у ПЕРЕМОГУ.

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Для здобувачів освіти ліцею проведено виховний захід за участю старшого інспектора поліції Слабунова Д.Є. Під час зустрічі здобувачі освіти ознайомлені із видами насильства, методами їх протидії та номерами телефонів гарячої лінії протидії домашньому насильству.

Пам’ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Сьогодні, напередодні дня пам’яті, ми згадуємо трагедію вселенського масштабу-геноциду українського народу. Щороку, в останню суботу листопада, вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками-жертвами Голодомору 1932-1933 років. #Хмельницький_професійний_ліцей_електроніки долучився до акції: “#Запали_свічку” Класними керівниками проведені виховні години для здобувачів освіти.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.Період кампанії охоплює наступні важливі дати:25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;5 грудня – Міжнародний день волонтера;6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;10 грудня – Міжнародний день прав людини.

24 листопада здобувачі освіти #ХПЛЕ відвідали Хмельницький навчальний полігон. У рамках заходів здобувачі освіти змогли побачити військову техніку, відчути міць зброї та отримати практичні навики поводження із нею, ознайомились із функціоналом різних військових підрозділів, в тому числі і кінологічного, прожили один день із життя наших захисників. Захід проходив за підтримки ХОБФ “Благодійний фонд С. Лабазюка “Ми поруч”. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

22 листопада у рамках проведення місячника першокурсника у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася екскурсія для здобувачів освіти першого курсу #ХПЛЕ. Під час заходу першокурсники мали змогу ознайомитись із бібліотечним фондом та експонатами що розміщені у бібіліотеці і оформити читацький квиток.

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. В рамках Дня доброти здобувачі освіти 24 групи з класним керівником Гуцалюк Д.В. та працівниками #ХПЛЕ відвідали колишню працівницю ліцею, бібліотекаря із 44 річним стажем роботи у навчальному закладі Рогульську Любов Іванівну. Допомогли зібрати урожай, прибрати територію, провели годину спогадів. Щиро дякуємо Любов Іванівні за гостинність.

В рамках місячника військово-патріотичного виховання для здобувачів освіти #ХПЛЕ 2 курсу відбулася бесіда про основи волонтерської діяльності. Учасником заходу був президент ОБФ “Центр Добриня Армія SOS Хмельницький”.

10 листопада голова Ради учнівського самоврядування #ХПЛЕ Дуна Владислав прийняв участь у зльоті лідерів учнівського самоврядування та ІІ турі виборів президента Ради учнівсього самоврядування закладів ПТО Хмельницької області.

В рамках місячника військово-патріотичного виховання для здобувачів освіти #ХПЛЕ 3 курсу та груп ТУ проведено зустріч із бійцями одного із підрозділів ССО. В рамках зустрічі учні мали можливість ознайомитись із роботою війсьвослужбовців та поспілкуватись із ними особисто, переглянули відеофільм про будні військових.

День украї́нської писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. З метою відзначення Дня української писемності і мови в #ХПЛЕ відбувся урок «Мова- код нації».

З метою відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди викладачем української мови та літератури #ХПЛЕ Бродзянською І.М. проведені наступні виховні заходи:- Літературне читання байки та уривок з різних творів Г. Сковороди. Гуртківці літературного гуртка «Гроно калинове» ознайомили присутніх з біографією та літературною діяльністю українського поета-філософа.- Виховна година на тему «Роби те, що до чого народжений, будь справедливий і миролюбний громадянин, і досить із тебе». Розглянуто трактування поета філософії «Сродної праці»Разом з учнями стверджено, що кожна людина має талант і кожному з нас не варто наслідувати будь-кого, повторювати чужий шлях.На думку філософа, коли людина займається справою, до якої має хист, яка ти до душі, вона стає вільною та щасливою.

Здобувачі освіти та працівники #ХПЛЕ прийняли участь у обласному заочному літературному конкурсі “Поетичний зорепад” присвяченого 85-ти річчю утворення Хмельницької області.

19 жовтня 2022 року для здобувачів освіти ІІ, ІІІ курсу проведена правова година “Закон обов’язковий для всіх” за участю Ольга Чорна, юристки, в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області та Алла Глива, завідуючої бібліотеки-філії № 11 ЦБС Хмельницької міської ТГ.

Лідери учнівського самоврядування Дуна Владислав та Змійчук Ярослав спільно із учнями 34 групи прийняли участь проектікоманди “Циклон”. Захід відбувався в рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа” партнерстві Міністерством молоді та спорту України. Під час заходу присутні могли:-Почути цікаву лекцію про екологію водойм -прийняти участь у конкурсіМісце проведення на березі р. Південний -Буг

7 жовтня 2022 року класними керівниками #ХПЛЕ проведені виховні години та круглі столи присвячені Дню доброти. На заході здобувачі освіти мали змогу переглянути відеофільми про гуманне ставлення до тварин та подискутувати на дану тему.

6 жовтня 2022 року для здобувачів освіти #ХПЛЕ, що проживають в гуртожитку відбулася профілактична бесіда за участю інспектора СЮП ВП ХГУП ГУНП в Хмельницькій області старшого лейтенанта поліції Лопатовською С.І.

04 жовтня 2022 року учениці ліцею відвідали ХМДЛ “Клініка дружня до молоді”. В рамках заходу із дівчатами спілкувались лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Крищук В.М. та практичний психолог Присяжнюк Т.В. Були обговорені питання статевого виховання та емоційного вигорання підлітків.

З 26 по 30 вересня 2022 року у #ХПЛЕ відбувся Олімпійський тиждень. Здобувачі освіти мали можливість показати свої вміння та навички у змаганнях із шахів, шашок та настольного тенісу. За результатами змагань учасники нагороджені грамотами.

30 вересня 2022 року відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти. До привітань долучилися здобувачі освіти 1,2,3 курсів, декламували вірші, показували театральні сценки, готували відеопривітання. На сцені #ХПЛЕ лунали щирі слова подяки всьому колективу ліцею.

Для здобувачів освіти І курсу та груп ТУ відбувся профілактично-виховний захід “Короновірусна хвороба. Вакцинація дітей від COVID-19” за участю лікаря-імунолога КП “ХМДЛ” ХМР Гринчук А.А.

28 вересня відбувся профілактично-виховний захід “Невідкладні стани. CЛР, відновлення прохідності дихання” за участю лікаря-педіатра відділення невідкладної допомоги ХМДЛ Кукурудзи І.О.

Відбулося планове засідання лідерів груп #ХПЛЕ. На заході обговорено план роботи Ради учнівського самоврядування на 2022-2023 н.р., заплановано заходи, благодійні акції, зустрічі із громадськими організаціями на рік та обговорено актуальні питання учнівського життя у ліцеї.

26 вересня 2022 року для здобувачів освіти І курсу проведено виховний захід на тему “Запобігання та протидія булінгу”. Запрошено Чорну О.А. – заступника директора РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області та Міщенко І.Г. – завідувачку ВП та СКР Хмельницької обласної бібіліотеки для юнацтва.

22 вересня 2022 року для здобувачів освіти ІІІ курсу #ХПЛЕ проведено виховний захід за участю працівників управління патрульної поліції в Хмельницькі області Стрембіцької Г.М. та Слабунова Д.Є. Тема заходу: “Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення Закону України повнолітніми та неповнолітніми. Відповідальність за вчинення булінгу.”

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки прийняли участь у акції до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” організовану ГО Всеукраїнським молодіжним рухом “let’s do it Ukraine”. Цьогоріч захід проходив під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою”

14-15 вересня голова та заступник Ради учнівського самоврядування #ХПЛЕ пройшли навчання “Проектний менеджмент та волонтерство”, під час якого розкривалась проблематика вивчення та поширення волонтерства, а також основи проектного менеджменту в громадському секторі.

14 вересня 2022 року у #ХПЛЕ відбулися спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту України. До участі у змаганнях долучилися здобувачі освіти І-ІІІ курсу, за результатами змагань учасники були нагороджені солодкими подарунками.

14 вересня для здобувачів освіти 1 курсу #ХПЛЕ проведено міні-тренінг за участю психологині ХМЦСС Джал А.А. та бібліотекаря філії № 11 Потравної І.В. на тему “Навички керування емоційними станами і формування позитивної “Я-концепції”.

Екскурсія здобувачів освіти 1 курсу на базове підприємство «Хмельниччина Авто» для ознайомлення з роботою підприємства.

Картинг, роботи та фарби холі. Так провели день відкритих дверей у Хмельницькому центрі науково-технічної творчості. Сюди завітали учні шкіл, де дізнались чим можна займатись у позашкільний час. #ХПЛЕ на заході представив викладач гуртка з робототехніки та комп’ютерного програмування «Arduino та пристрої автоматизації. Робототехніка» Панасюк Євгеній.

8 вересня в Хмельницькому професійному ліцеї електроніки було проведено профілактичну бесіду із здобувачами освіти 1 курсу на теми «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Як діяти якщо помітив підозрілий/небезпечний предмет». Запрошено старшого інспектора СЮП ВП ХРУП Гвоздецьку Юлію Олегівну.

Здобувачі освіти 1 курсу Хмельницького професійного ліцею електроніки відвідали Хмельницьку обласну бібліотеку для юнацтва. Ознайомились із бібліотечним фондом, по бажанню оформили читацький квиток та побачили художню виставку.

У Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбувся перший урок для здобувачів освіти на тему “Ми українці: честь і слава незламним”. Учнів привітали класні керівники, адміністрація навчального закладу та заступник директора департаменту освіти, науки молоді та спорту Хмельницької ОДА, начальник управління Олег Мартинюк.

30 червня 2022 року у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбувся випуск за професіями “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури” та “Слюсар електрик з ремонту електроустаткування. Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації”. Бажаємо випускникам гарної та щасливої дороги в їхньому житті!

27 та 28 червня 2022 року відбулася поетапна атестація за професіями “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”, “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Оператор телекомунікаційних послуг”

24 червня 2022 року у #Хмельницькому_професійному_ліцеї_електроніки відбулася державна кваліфікаційна атестація за професіями “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Монтажник систем вентиляції, кондиціюнування повітря, пневмотранспорту й аспірації”, “Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”

09 червня 2022 року відбувся мотиваційний зліт лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини в дистанційному форматі, організований Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді. Участь у зльоту прийняли лідери ради учнівського самоврядування #ХПЛЕ, учні 24 групи Дуна Владислав та Змійчук Ярослав.

18 травня до Дня вишиванки для здобувачів освіти ліцею була проведена онлайн виховна година за участю працівників бібліотеки-філії № 11 Хмельницької центральної бібліотечної системи міської територіальної громади.

#Хмельницький_професійний_ліцей_електроніки прийняв участь у волонтерському проєкті Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Міжнародної ініціативи «Let’s Do it World». Під час акції учні та працівники ліцею долучилися до прибирання території біля водоймища у мікрорайоні «Гречани».

#Хмельницький_професійний_ліцей_електроніки долучився до Всеукраїнського творчого акт-фестивалю “Україна – ненька, Україна – мати”. За результатами фестивалю із надісланих фото буде змонтовано загальноукраїнський фотоколаж із світлинами нашої країни з усіх її регіонів.

В рамках підготовки до співпраці із професійно-технічним коледжем Сумма, місто Ейндховен, Нідерланди здобувачі освіти та працівники ХПЛЕ у онлайн та офлайн форматі вивчають нідерландську мову із викладачем Павлом Везденецьким.

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській АЕС. Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. За участю працівників бібліотеки-філії № 11 Хмельницької центральної бібліотечної системи міської територіальної громади проведений дистанційний урок-реквієм “Чорний біль над білим світом”.

У рамках акції “Грін спейс” волонтерським загоном “Турбота” #ХПЛЕ організовано прибирання навколишньої території навчального закладу.

З 17 березня 2022 року щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави згадують українців, які віддали своє життя. Всіх, хто воював, усіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей. Усіх-усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

22 лютого 2022 року відбулося навчання працівників та здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки діям при надзвичайних ситуаціях та з питань цивільного захисту населення.

18.02, 21.02.2022 року з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні класними керівниками ХПЛЕ були проведені виховні години та заходи з вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

17 лютого було проведено уроки для здобувачів освіти ХПЛЕ з метою формування навичок медіаграмотності для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації.

Хмельницького професійного ліцею електроніки приєдналися до заходів присвячених Дню Єднання. Проведені патріотичні зустрічі із захисниками України, тематичні флешмоби та виховні години присвячені соборності та захисту незалежності України.

Учні та працівники Хмельницького професійного ліцею електроніки прийняли участь у благодійній акції “Солодке серце” та передали солодкі подарунки захисникам України через волонтерів БФ “Центр Добриня”

Здобувачам освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено екскурсію для ознайомлення з бібліотечним фондом Хмельницької обласної наукової бібліотеки.

Класними керівниками груп Хмельницького професійного ліцею електроніки проведені профілактичні бесіди на тему: “Що треба знати про терористичні акти”

З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами класним керівником групи №14 Гуцалюк Д.В. було проведено виховну годину.

23 грудня 2021 року старшим інспектором СЮПВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області Гвоздецькою Ю.О. було проведено профілактичну бесіду з учнями на тему: “Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та правила поведінки в канікулярний період”.

22 грудня 2021 року у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбулося привітання учнів та педагогів із Новорічними та Різдвяними святами.

У Хмельницькому професійному ліцеї електроніки відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Рай розвився, син Божий народився». На виставці були представлені роботи у трьох номінаціях: «Вертеп», «Витинанки», «Еко-ялинки».

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з’явилося 2019 року, покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

24 листопада 2021 року в навчальному закладі до відзначення Дня гідності та свободи було організовано та проведено цикл виховних заходів спрямованих на ознайомлення здобувачів освіти ліцею з подіями 2013-2014 років.

18 жовтня 2021 року Екскурсія здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки груп № 21 та № 34. у військову частину Національної гвардії України.

13  Жовтня 2021 року традиційно відбулися спортивні змагання «Козацькі забави гартують дух та тіло» Хмельницький Професійний Ліцей Електроніки не лише зразковий освітній заклад, а й яскравий приклад формування патріотичної свідомості учнів.

Здобувачі освіти Ліцею Електроніки відвідали базове підприємство АТ “Укрпошта” з метою ознайомлення з технологічними процесами в роботі підприємства.

Дана співпраця допоможе впровадити СТЕМ технології сфери телекомунікаційних послуг у навчальний процес та популяризації СТЕМ освіти серед дівчат.

Здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки прийняли участь у акції Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” організовану ГО Всеукраїнським молодіжним рухом “let’s do it Ukraine”. А ти, долучився до акції? Побачив? Прибери!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки долучились до встановлення нового рекорду України «Покоління незалежної України».

Хмельницький – найкраще сучасне європейське місто на теренах УКРАЇНИ #Хмельницькому590 Ознайомлення здобувачів освіти Хмельницького професійного ліцею електроніки з історичною спадщиною міста