Росквас Анатолій Іванович

Директор

тел: +38 (0362) 67-50-52

Мартинюк Олег Олександрович

Заступник директора з навчально-виховної роботи

тел: +38 (0362) 67-50-52

Гурецька Валентина Болеславівна

Заступник директора з навчальної роботи

тел: +38 (0362) 67-50-52

Нетреба Віктор Васильович

Старший майстер

тел:

Семенова Жанна Вікторівна

Методист

тел: +38 (0362) 67-50-52

Гуменюк Віра Володимирівна

Завідувач господарством

тел:

Салях Ганна Олександрівна

Секретар

тел: +38 (0362) 67-50-52

Трохимчук Людмила Микитівна

Головний бухгалтер

тел: +38 (0362) 67-03-73

Бортнік Леся Анатоліївна

Бухгалтер

тел: +38 (0362) 67-03-73

Щелкунова Алла Борисівна

Бухгалтер

тел: +38 (0362) 67-03-73

Боцян Ольга Олександрівна

Бібліотекар

тел:

Посікера Людмила Михайлівна

Практичний психолог

тел:

Покладюк Руслан Володимирович

Керівник гуртка

тел:

Бродзянська Інна Миколаївна

Викладач української мови та літератури

тел:

Вусатюк Ніна Броніславівна

Викладач

тел:

Гуцалюк Діана Василівна

Викладач інформатики та фізики

тел:

Дрозич Анатолій Петрович

Викладач

тел:

Семенов Володимир Володимирович

Викладач історії України та всесвітньої історії

тел:

Токова Альона Олександрівна

Викладач англійської мови та зарубіжної літератури

тел:

Шаран Алла Олександрівна

Викладач фізичної культури

тел:

Шинкарук Ганна Олександрівна

Викладач біології та хімії

тел:

Ярославська Тетяна Василівна

Викладач англійської мови

тел:

Грицаєв Олександр Михайлович

Майстер виробничого навчання

тел:

Каширіна Наталія Олександрівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Кондратюк Віта Георгіївна

Майстер виробничого навчання

тел:

Медцовська Марія Олександрівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Михальчук Віктор Анатолійович

Майстер виробничого навчання

тел:

Панасюк Євгеній Валерійович

Майстер виробничого навчання

тел:

Проскурович Анатолій Володимирович

Майстер виробничого навчання

тел:

Рогульський Дмитро Олександрович

Майстер виробничого навчання

тел:

Теслюк Василь Васильович

Майстер виробничого навчання

тел:

Федорчук Леся Михайлівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Феодосієв Василь Миколайович

Майстер виробничого навчання

тел:

Чехман Андрій Петрович

Майстер виробничого навчання

тел:

Ясинецький Віктор Володимирович

Майстер виробничого навчання

тел:

Михальчук Людмила Валентинівна

Вихователь

тел:

Мовчанюк Тетяна Юріївна

Вихователь

тел:

Пасєка Валентина Василівна

Вихователь

тел: