Виховні заходи

Відпочинок у Самчиках

        За традицією в кінці навчального року працівники ліцею влаштовують  екскурсії по мальовничому Поділлю . Цього року  поїздка відбулася  у Самчики.  Завдяки організації відпочинку,   народжується справжня команда - люди, об'єднуються і згуртовуються спільною ідеєю. До того ж проведення подібного заходу не в стінах ліцею,   додає йому невимушеності. Атмосфера в колективі завдяки екскурсії значно покращується. Будь-який колектив можна зрівняти з робочим механізмом, шестірні якого безупинно обертаються, змушуючи машину рухатися вперед. Кожний новий оборот колеса - черговий крок до подальшого успіху й процвітання   колективу. 

        Звичайно, можна залишитися і в межах міста, але тоді варто забути про тишу і спокій, про веселощі і чимось непересічним.   Перебування у Самчиках - це найкращий спосіб відволіктися від трудових буднів, зняти накопичений стрес, вирватися за межі задушливого ліцею і насолодитися близькістю до природи

  Такий відпочинок за містом   надовго запам'ятається всім співробітникам без винятку.

Детальніше: Відпочинок у Самчиках

Ніхто не вміє краще нас сміятись

       28 березня учні групи № 14  та майстер виробничого навчання Чехман А.П. з класний керівник Двужилова А.П. провели тематичний вечір «Ніхто не вміє краще нас сміятись». 

      Перша частина  присвячена народному гумору. Учні виконували жартівливі сценки «Ми із кумом», «Кожух» читали гуморески, співали народні пісні.

      Друга частина виступу – студентський гумор: сценки, анекдоти, жартівлива вікторина. Активну участь прийняли учні: Іван Калабаєв, Костянтин Купратий, Іван Мельничук, Ярослав Афанасьєв, Григорій Миколайчук, Ілля Марчук, Олександр Міщенко, Денис Мотичко.

Детальніше: Ніхто не вміє краще нас сміятись

Брейн ринг по правознавству

В ліцей провели тиждень правознаства. На завершення тижня правознавства викладачем Семеновим В.В. був проведений правовий брейн-ринг. Брали участь у правовому брейн рингу  учні груп 12 та 14. Метою заходу було закріпити та розширити знання учнів отриманих на уроках правознавства, викликати інтерес учнів до предмету, виховувати правову культуру.
Переможцем брейн-рингу стала 14 група.

Детальніше: Брейн ринг по правознавству

Конкурс "Хто зверху?"

В рамках тиждня самоврядування в ліцеї пройшов конкурс "Хто зверху?". Команда учнів проти команди педагогів. Підсумок конкурсу -  бойова нічия. 

Детальніше: Конкурс "Хто зверху?"

Випуск 2 групи

21 лютого 2017 року в актовій залі ліцею відбувся випуск  групи № 2, які навчалися за професією «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; майстер з діагностики  та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів», майстер виробничого навчання Теслюк Василь Васильович,   урочистими привітаннями та побажаннями подальших успіхів, випускникам вручили дипломи кваліфікованого робітника.  Кращі вихованці нашого навчального закладу отримали грамоти   за значні досягнення у навчанні та за видатні творчі здібності.

Гарної долі та успішної подальшої дороги побажали випускникам адміністрація та працівники ліцею: директор ліцею Росквас Анатолій Іванович, майстер виробничого навчання Теслюк Василь Васильович викладач Ярославська Тетяна Василівна.

 

Детальніше: Випуск 2 групи